Total:0Nën-Gjithsej: 0.00 USD
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Fibra me fuqi të lartë

    Fibra me fuqi të lartë

  • Telekomi Pasiv

    Telekomi Pasiv

  • Kablli me fibër optike

    Kablli me fibër optike

  • Produkte materiale kryesore

    Produkte materiale kryesore

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT

    • Zgjatja FTTx

    • Mbyllje dhe kabinet

    • CATV & Transmetim

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Kombinuesit e pompave multimode

    • Përshtatësi i fushës së modës

    • Veshës me rrymë elektrike

    • Sinjali i fuqisë së lartë dhe kombinimi i pompës

    • Kombinues i rrezeve të fibrave

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Splitter me fibra

    • Kabllo optike ADSS

    • Kablli optik nëntokësor

    • Defekt kabllo optik

    • Kabllo optike ajrore

    • Kabllo optike e blinduar

    • Kabllot e përziera me energji elektrike dhe optike

    • Fibër Aramid

    • PE Protective Fiber

    pse zgjidhni ne

    Ne kemi shumë përparësi për të përmbushur më mirë nevojat tuaja
    • Përvojë e pasur

      Ne kemi përvojë të pasur profesionale përvojë të projektimit andrich
    • Teknologji e avancuar

      Ne kemi teknologji të përparuar për t'ju siguruar me teknikë të përparuar
    • Teknologji e avancuar

      Njohja e fortë na bën të dallojmë nga industria
    • i besuar

      Produktet tona janë të besueshme në cilësi dhe të arsyeshme në çmim

    Customized Service

    Shumë partnerë bashkëpunojnë me ne