• FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Fiberoptik med høj effekt

    Fiberoptik med høj effekt

  • Telecom Passive

    Telecom Passive

  • Fiberoptisk kabel

    Fiberoptisk kabel

  • Kernemateriale Produkter

    Kernemateriale Produkter

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT

    • FTTx-udvidelse

    • Skab og kabinet

    • CATV & Broadcasting

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode Pump Combiners

    • Mode feltadapter

    • Beklædning Power Striper

    • Højeffekt signal og pumpekombiner

    • Fiber Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Fiber splitter

    • ADSS optisk kabel

    • Underjordisk optisk kabel

    • Blæser optisk kabel

    • Optisk optisk kabel

    • Armoredd optisk kabel

    • Power & Optisk blandet kabel

    • Aramid Fiber

    • PE Protective Fiber

    hvorfor vælg os

    Vi har mange fordele for bedre at imødekomme dine behov
    • Rig oplevelse

      Vi har rig professionel erfaring og beriger designerfaring
    • Avanceret teknologi

      Vi har avanceret teknologi til at give dig avanceret techn
    • Avanceret teknologi

      Stærk anerkendelse får os til at skille sig ud i branchen
    • troværdig

      Vores produkter er pålidelige i kvalitet og fornuftige i pris

    Tilpasset service

    Mange partnere samarbejder med os