• FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Yakakwirira Simba Fibhi Optics

    Yakakwirira Simba Fibhi Optics

  • Telecom Passive

    Telecom Passive

  • Fibha Optic Cable

    Fibha Optic Cable

  • Core zvinhu Zvigadzirwa

    Core zvinhu Zvigadzirwa

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT

    • FTTx Kuwedzeredza

    • Enclosed & Cabinet

    • CATV & Nhepfenyuro

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode Pump Combiners

    • Mode Munda Adapter

    • Kuvhara Simba Striper

    • Yakakwirira Simba Signal uye Pombi Combiner

    • Fibheri Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Fiber Splitter

    • AdSS Optical Cable

    • Pasi peOptical Cable

    • Kubhururuka Optical tambo

    • Aeri Optical Cable

    • Armoredd Optical Cable

    • Simba & Optical yakasanganiswa Cable

    • Aramid Fibre

    • PE Protective Fiber

    sei tisarudze

    Tine zvakawanda zvakanakira kusangana zvirinani zvaunoda
    • Zvakafuma

      Tine akapfuma nyanzvi ruzivo uye ruzivo dhizaini dhizaini
    • Advanced technology

      Isu tine advanced technology yekupa iwe advanced technology
    • Advanced technology

      Kuzivikanwa kwakasimba kunoita kuti timire kunze muindasitiri
    • Akavimbika

      Zvigadzirwa zvedu zvakavimbika mumhando uye zvine musoro mumutengo

    Yakasarudzika Service

    Vakawanda vanobatana nesu