Iomlan :0Fo-iomlan: USD $ 0.00
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Optics Fibre Àrd-chumhachd

    Optics Fibre Àrd-chumhachd

  • Telecom fulangach

    Telecom fulangach

  • Càball Fiber Optic

    Càball Fiber Optic

  • Toraidhean prìomh stuthan

    Toraidhean prìomh stuthan

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT a ’

    • Leudachadh FTTx

    • Dùinte & Caibineat

    • CATV & Craoladh

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Combiners Pump Multimode

    • Adapter achadh modh

    • Strìopair Cumhachd Cladding

    • Comharra Cumhachd Àrd agus Pump Combiner

    • Combiner fiber fiber

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Splitter fiber

    • Càball Optical ADSS

    • Càball Optical Underground

    • A ’sèideadh càball optigeach

    • Càball adhair optigeach

    • Càball optigeach Armoredd

    • Càball measgaichte cumhachd & optigeach

    • Fibre Aramid

    • PE Protective Fiber

    Carson tagh sinn

    Tha mòran bhuannachdan againn gus coinneachadh nas fheàrr ri na feumalachdan agad
    • Eòlas beairteach

      Tha eòlas proifeasanta beairteach againn agus eòlas dealbhaidh beairteach
    • Teicneòlas adhartach

      Tha teicneòlas adhartach againn gus teicneòlas adhartach a thoirt dhut
    • Teicneòlas adhartach

      Tha aithne làidir a ’toirt oirnn seasamh a-mach anns a’ ghnìomhachas
    • Earbsach

      Tha na toraidhean againn earbsach ann an càileachd agus reusanta ann am prìs

    Customized Service

    Bidh mòran chom-pàirtichean a ’co-obrachadh leinn