Kaikki yhteensä:0Välisumma: 0,00 USD
  • QF-HE103W 1GE + 1FE WIFI EPON
  • QF-HE103W 1GE + 1FE WIFI EPON

QF-HE103W 1GE + 1FE WIFI EPON

EPON-verkko, 1GE + 3FE WAN -portit, SC-APC-portti kuidun arviointiin, yksikaistainen wifi 2.4G, wifi-yksikön teho yli 5DB.


Tuotetiedot

Kuvaus
1. Yleiskatsaus
  • 1G3F + WIFI -sarja on suunniteltu HGU: ksi (Home Gateway Unit) viallisissa FTTH-ratkaisuissa, joita QUALFIBER tarjoaa. Operaattoriluokan FTTH-sovellus tarjoaa pääsyn datapalveluun.
  • 1G3F + WIFI -sarja perustuu kypsään ja vakaaseen, kustannustehokkaaseen XPON-tekniikkaan. Se voi vaihtaa automaattisesti EPON: n kanssa, kun se käyttää EPON OLT: tä.
  • 1G3F + WiFi-sarja antaa h vaihdenapojen luotettavuus, helppo hallinta, kokoonpanon joustavuutta ja laadukasta palvelua (QoS) takuut mukainen tekninen suorituskyky moduulin China Telecom EPON CTC3,0 ja
  • 1G3F + WIFI-sarjan on suunnitellut Realtek-piirisarja 9603C

2. Toiminnallinen ominaisuus

  • Tukea EPON: ta ja vaihtaa tila automaattisesti
  • Tukee ohjelmiston automaattista etsintää / linkkien havaitsemista / etäpäivitystä
  • WAN-yhteydet tukevat reitti- ja silta-tilaa
  • Reittitila tukee PPPoE / DHCP / staattista IP: tä
  • Tukee WIFI-liittymää ja useita SSID-tunnuksia
  • Tuki QoS: lle ja DBA: lle
  • Tukiporttieristys ja portin vlan-asetukset
  • Tukee palomuuritoimintoa ja IGMP-snooping-monilähetysominaisuutta
  • Tukee LAN IP- ja DHCP-palvelinmäärityksiä;
  • Tukiporttien edelleenlähetys ja silmukka-havaitseminen
  • Tuki TR069-etämäärityksiin ja -huoltoon
  • Erikoistunut suunnittelu järjestelmän rikkoutumisen estämiseksi vakaan järjestelmän ylläpitämiseksi

3. Laitteiston erittely

Tekninen esine Yksityiskohdat
PON-käyttöliittymä 1 EPON-portti (EPON PX20 +)
Vastaanottoherkkyys: ≤-27dBm
Lähettävä optinen teho: 0 ~ + 4 dBm
Vaihteen etäisyys: 20 km
Aallonpituus Tx: 1310 nm, Rx: 1490 nm
Optinen liitäntä SC / APC-liitin
LAN-liittymä 1 x 10/100 / 1000Mbps ja 3 x 10 / 100Mbps autoadaptiiviset Ethernet-liitännät. Täysi / puoli, RJ45-liitin
CATV-liitäntä RF, optinen teho: + 2 ~ -18 dBm
Optisen heijastuksen häviö: ≥45 dB
Optisen vastaanoton aallonpituus: 1550 ± 10 nm
RF-taajuusalue: 47 ~ 1000MHz, RF-lähtöimpedanssi: 75Ω
RF-lähtötaso: 78dBuV
AGC-alue: 0 ~ -15dBm
MER: ≥32dB @ -15dBm
Langaton Yhteensopiva IEEE802.11b / g / n kanssa,
Toimintataajuus: 1.2488GHz
-tuki MIMO, nopeus jopa 300Mbps,
2T2R, 2 ulkoinen antenni 5dBi,
tuki: Useita SSID-
kanavia: Automaattinen
modulaatiotyyppi: DSSS, CCK ja OFDM-
koodausjärjestelmä: BPSK, QPSK, 16QAM ja 64QAM
LED 13, POWER, LOS, PON, SYS, LAN1 ~ LAN4, WIFI, WPS, Internet, kuluneet, normaali (CATV) tila
Paina nappia 3, Reset, WLAN, WPS
Toimintakunto Lämpötila: 0 ℃ ~ + 50
Kosteus: 10% ~ 90% (ei tiivistyvä
Varastointiolosuhteet Lämpötila: -30 ℃ ~ + 60 ℃
Kosteus: 10% ~ 90% (ei tiivistyvä
Virtalähde DC 12V / 1A
Tehon kulutus ≤6W
Ulottuvuus 155mm × 92mm × 34mm (L × L × H
Nettopaino 0,24 kg

4.Paneelivalot Johdanto

Merkkivalo Tila Kuvaus
PWR Päällä Laite on päällä.
Vinossa Laite on sammutettu.
PON- Päällä Laite on rekisteröity PON-järjestelmään.
Räpäytys Laite rekisteröi PON-järjestelmän.
Vinossa Laitteen rekisteröinti on väärin.
LOS Räpäytys Laiteannokset eivät vastaanota optisia signaaleja.
Vinossa Laite on vastaanottanut optisen signaalin.
SYS Päällä Laitejärjestelmä toimii normaalisti.
Vinossa Laitejärjestelmä toimii epätavallisesti.
INTERNET Räpäytys Laiteverkkoyhteys on normaalia.
Vinossa Laiteverkkoyhteys on epänormaali.
WiFi Päällä WIFI-käyttöliittymä on päällä.
Räpäytys WIFI-liittymä lähettää tai vastaanottaa dataa (ACT).
Vinossa WIFI-liittymä ei ole käytössä.
WPS Räpäytys WIFI-liittymä muodostaa turvallisesti yhteyden.
Vinossa WIFI-liittymä ei muodosta suojattua yhteyttä.
LAN1 ~ LAN4 Päällä Portti (LANx) on kytketty oikein (LINK).
Räpäytys Portti (LANx) lähettää tai / ja vastaanottaa dataa (ACT).
Vinossa Portti (LANx) -yhteys poikkeus tai sitä ei ole kytketty.

5. Sovellus

  • Tyypillinen ratkaisu : FTTO (toimisto) 、 FTTB (rakennus)、 FTTH (koti)
  • Tyypillinen liiketoiminta : INTERNET 、 IPTV、 VOD 、 jne.

 Tilaustiedot

tuotteen nimi tuotemalli kuvaukset
SFF-tyyppi EPON ONU 1G3F + WiFi 1 × 10/100 / 1000Mbps Ethernet, 3 x 10 / 100Mbps Ethernet, 1 SC / APC-liitin, 2,4 GHz WIFI, muovikotelo, ulkoinen virtalähdesovitin

 

Ota meihin yhteyttä

Qualfiber Technology., Co, Ltd
Lähetä meille sähköpostia: sales@qualfiber.com
Verkkosivusto: https://www.qualfiber.com
Tekniset tiedot voivat muuttua ilman
Tekijänoikeudet © QUALFIBER TECHNOLOGY. Kaikki oikeudet pidätetään.


  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • Write your message here and send it to us