Totale :0Sub-Total: USD $ 0,00
  • Prudutti di materiale di core

    Prudutti di materiale di core

  • Covid-19 Produzzioni d'aiutu

    Covid-19 Produzzioni d'aiutu

  • Soluzione FTTx

    Soluzione FTTx

  • Fibra Ottica High Power

    Fibra Ottica High Power

  • Telecom Passiva

    Telecom Passiva

  • Fibra Optica Cable

    Fibra Optica Cable

    • Fibra Aramid

    • scioglie tissutu soffiatu

    • tessuti non fibri di tissuti

    • Fibra protettiva PE

    • Maschera di u visu dispunibule

    • Maschera KN95

    • Gestione di a temperatura di u codice QR

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT

    • Estensione FTTx

    • Armadiu & Cabinet

    • CATV & Trasmissione

    • Combinatori di Pompa Multimode

    • Adapter Field Mode

    • Maglia putenza di rivestimentu

    • Segnu High Power è Combiner di Pompa

    • Combinatore di Fascia di Fibra

    • Fonte Laser

    • Cordu Patch High Power

    • Mux Demux & OADM

    • Splitter di fibra

    • Patch Cord

    • Connettività Fibra

    • Cavu Otticu ADSS

    • Cavu Otticu Underground

    • Soffiu cable Otticu

    • Cable Otticu Aerial

    • Cable Otticu Armoredd

    • Potenza & Cable maturatu Otticu

    • Cable Otticu FTTx

    • Accessori

    perchè sceglite noi

    Avemu assai vantaghji per soddisfà megliu i vostri bisogni
    • Esperienza ricca

      Avemu una ricca sperienza prufessiunale è una sperienza di design in rigalu
    • Tecnulugia avanzata

      Avemu una tecnulugia avanzata per furniscevi cun tecnulugia avanzata
    • Tecnulugia avanzata

      Un forte ricunniscenza ci face apparisce fora di l'industria
    • Affidabile

      I nostri prudutti sò affidabili di qualità è raggiunevuli di prezzu

    Serviziu persunalizatu

    Parechji partenarii cooperanu cun noi