• FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Hoë krag veseloptika

    Hoë krag veseloptika

  • Telekommunikasie passief

    Telekommunikasie passief

  • Optiese veselkabel

    Optiese veselkabel

  • Kernmateriaalprodukte

    Kernmateriaalprodukte

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT-

    • FTTx-uitbreiding

    • Omhulsel en kabinet

    • CATV en uitsaaier

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode pompkombinasies

    • Mode-veldadapter

    • Bekleding Kragstroper

    • Hoë krag sein en pomp kombinator

    • Fiber Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Vesel splitter

    • ADSS optiese kabel

    • Ondergrondse optiese kabel

    • Blaas Optiese kabel

    • Lugoptiese kabel

    • Gepantserde optiese kabel

    • Krag en optiese gemengde kabel

    • Aramidvesel

    • PE Protective Fiber

    hoekom kies ons

    Ons het baie voordele om beter aan u behoeftes te voorsien

    Aangepaste diens

    Baie vennote werk saam met ons