Jami:0Qo'shimcha: USD $ 0.00
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Yuqori quvvatli tolali optika

    Yuqori quvvatli tolali optika

  • Telekom passiv

    Telekom passiv

  • Optik tolali kabel

    Optik tolali kabel

  • Asosiy materiallar Mahsulotlar

    Asosiy materiallar Mahsulotlar

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON Olt

    • FTTx kengaytmasi

    • Qo'shimcha va kabinet

    • CATV va eshittirish

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode nasos kombinatlari

    • Tartibni sozlash moslamasi

    • Qoplamali elektr striper

    • Yuqori quvvatli signal va nasos kombinati

    • Optik tolali kombinator

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Fiber Splitter

    • ADSS optik kabeli

    • Er osti optik kabeli

    • Optik kabelni urish

    • Havo optik kabeli

    • Armoredd optik kabeli

    • Quvvat va optik aralash kabel

    • Aramid tolasi

    • PE Protective Fiber

    nima uchun bizni tanlang

    Sizning ehtiyojlaringizni yaxshiroq qondirish uchun bizda ko'plab afzalliklar mavjud
    • Boy tajriba

      Bizda boy professional tajriba va dizaynerlik tajribasi mavjud
    • Ilg'or texnologiyalar

      Sizga ilg'or texnologiyalarni taqdim etish uchun bizda ilg'or texnologiyalar mavjud
    • Ilg'or texnologiyalar

      Kuchli tan olish bizni sohaning ajralmas qismiga aylantiradi
    • Ishonchli

      Mahsulotlarimiz sifatli va narxlari bo'yicha ishonchli

    Shaxsiylashtirilgan xizmat

    Ko'plab sheriklar biz bilan hamkorlik qilishadi