Kakaretso:0Kakaretso ea Kakaretso: USD $ 0.00
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Li-Optics tsa Fibre ea Matla a Phahameng

    Li-Optics tsa Fibre ea Matla a Phahameng

  • Telecom Passive

    Telecom Passive

  • Cable Optic Cable

    Cable Optic Cable

  • Lihlahisoa tsa thepa ea mantlha

    Lihlahisoa tsa thepa ea mantlha

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT le

    • FTTx Katoloso

    • Kopano le Kabinete

    • CATV le Phatlalatso

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode Pump Combiners

    • Mode Adapter

    • Stradling Matla Striper

    • Pontšo e Phahameng ea Matla le Pump Combiner

    • Fibre Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux le OADM

    • Fiber Splitter

    • CSS ea Optical

    • Tlas'a Cable Optical

    • Colling Optical cable

    • Cable ea Optical Optical

    • Cable ea Armoredd Optical

    • Cable e kopaneng le Optical e tsoakiloeng

    • Aramid Fibre

    • PE Protective Fiber

    hobaneng re khethe

    Re na le menyetla e mengata ea ho khotsofatsa litlhoko tsa hau
    • Phihlelo e ruileng

      Re na le boiphihlelo bo ruileng ba boiphihlelo le boithuto ba sebini
    • Mahlale a morao-rao

      Re na le theknoloji e tsoetseng pele ho u fa theknoloji e tsoetseng pele
    • Mahlale a morao-rao

      Tlhokomeliso e matla e etsa hore re hlahelle khoebong
    • Oa tšeptjoa

      Lihlahisoa tsa rona li ka tšeptjoa ka boleng bo tlase ebile li theko e tlaase ka theko

    Customized Service

    Balekane ba bangata ba sebelisana le rona