Jumlah:0Sub-Jumlah: USD $ 0.00
  • Produk bahan teras

    Produk bahan teras

  • Produk Bantuan Covid-19

    Produk Bantuan Covid-19

  • Penyelesaian FTTx

    Penyelesaian FTTx

  • Fiber Optik Berkekuatan Tinggi

    Fiber Optik Berkekuatan Tinggi

  • Telekomunikasi Pasif

    Telekomunikasi Pasif

  • Kabel Fiber Optik

    Kabel Fiber Optik

    • Serat Aramid

    • cairkan kain yang diletupkan

    • kain gentian bukan tenunan

    • Serat pelindung PE

    • Topeng muka pakai buang

    • Topeng KN95

    • Pengurusan suhu kod QR

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON LAMA

    • EPON LAMA

    • Sambungan FTTx

    • Pagar & Kabinet

    • CATV & Penyiaran

    • Penggabungkan Pam Multimode

    • Penyesuai Medan Mod

    • Cladding Power Striper

    • Penggabungan Isyarat dan Pam Kuasa Tinggi

    • Fiber Beam Combiner

    • Sumber Laser

    • Kabel Patch Kuasa Tinggi

    • Mux Demux & OADM

    • Pemisah Serat

    • Kod tampalan

    • Kesambungan gentian

    • Kabel Optik ADSS

    • Kabel Optik Bawah Tanah

    • Meletupkan kabel Optik

    • Kabel Optik Udara

    • Kabel Optik Armoredd

    • Kabel campuran Kuasa & Optik

    • Kabel Optik FTTx

    • Aksesori

    mengapa pilih kami

    Kami mempunyai banyak kelebihan untuk memenuhi keperluan anda dengan lebih baik
    • Pengalaman yang kaya

      Kami mempunyai pengalaman profesional yang kaya dan pengalaman reka bentuk yang kaya
    • Teknologi maju

      Kami mempunyai teknologi canggih untuk memberi anda teknologi canggih
    • Teknologi maju

      Pengiktirafan yang kuat menjadikan kita menonjol dalam industri
    • Boleh dipercayai

      Produk kami boleh dipercayai dari segi kualiti dan harga yang berpatutan

    Customized Service

    Ramai rakan bekerjasama dengan kami