• FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Optical Fiber Optika

    Optical Fiber Optika

  • Pasifika Telecom

    Pasifika Telecom

  • Fiber Optic tariby

    Fiber Optic tariby

  • Vokatra akora fototra

    Vokatra akora fototra

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT

    • FTTx Extension

    • Fampahalalana & Kabinetra

    • CATV & Broadcasting

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode Pump Mpanamboatra

    • Modapter adaptatera

    • Cladding Power Striper

    • Fambara lehibe sy mpanamboatra pump

    • Fiber Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Serasera fibra

    • ADSS Optical tariby

    • Fantsona Optical tariby

    • Ny fantsom-pifandraisana mitifitra

    • Aerial Optical Cable

    • Tariby Optical tariby

    • Power & Optical tariby mifangaro

    • Serat Aramid

    • PE Protective Fiber

    nahoana safidio izahay

    Manana tombony betsaka izahay amin'ny tsara kokoa ny filanao

    Customized Service

    Mpiara-miasa maro no miara-miasa amintsika