Iš viso :0Tarpinė suma: 0,00 USD
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Didelės galios pluošto optika

    Didelės galios pluošto optika

  • „Telecom Passive“

    „Telecom Passive“

  • Optinio pluošto kabelis

    Optinio pluošto kabelis

  • Pagrindinės medžiagos gaminiai

    Pagrindinės medžiagos gaminiai

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • EPON OLT“

    • FTTx plėtinys

    • Korpusas ir spintelė

    • CATV ir transliacija

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode siurblių kombainai

    • Režimo lauko adapteris

    • Apdailos „Power Striper“

    • Didelės galios signalo ir siurblio jungiklis

    • Pluošto pluošto kombainas

    • QBH

    • „Mux Demux“ ir OADM

    • Pluošto skaldytuvas

    • ADSS optinis kabelis

    • Požeminis optinis kabelis

    • Pūtimo optinis kabelis

    • Optinis antenos kabelis

    • Šarvuotas optinis kabelis

    • Maitinamas ir optinis mišrus kabelis

    • Aramidinis pluoštas

    • PE Protective Fiber

    kodėl pasirinkti mus

    Norėdami geriau patenkinti jūsų poreikius, turime daug privalumų

    Individualus aptarnavimas

    Daugelis partnerių bendradarbiauja su mumis