Бардыгы болуп:0Жалпы сумма: $ 0.00 АКШ доллары
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • High Power Fiber Optics

    High Power Fiber Optics

  • Telecom Passive

    Telecom Passive

  • Була-оптикалык кабель

    Була-оптикалык кабель

  • Негизги материалдык буюмдар

    Негизги материалдык буюмдар

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • Актебе Олт

    • EPON OLT

    • FTTx кеңейтүү

    • Тиркеме жана кабинет

    • CATV & Broadcasting

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Multimode Pump Combiners

    • Режимдик талаа адаптери

    • Оролгон Power Striper

    • Жогорку кубаттуу сигнал жана насостук комбинат

    • Fiber Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Fiber Splitter

    • ADSS Optical Cable

    • Жер астындагы оптикалык кабель

    • Оптикалык кабель

    • Aerial Optical Cable

    • Armoredd Optical Cable

    • Кубаттуулук жана оптикалык кабель

    • Aramid Fiber

    • PE Protective Fiber

    неге бизди танда

    Сиздин муктаждыктарыңызды жакшыраак канааттандыруу үчүн бизде көптөгөн артыкчылыктар бар

    Customized кызматы

    Көптөгөн өнөктөштөр биз менен кызматташат