Hemî:0Jêr-Total: $ 0,00 USD
  • FTTH solution

    FTTH solution

  • Fiber Accessories

    Fiber Accessories

  • Fiber optika bilind

    Fiber optika bilind

  • Telecom Passive

    Telecom Passive

  • Kabîneya Fiber Optîk

    Kabîneya Fiber Optîk

  • Hilberên materyalê yên bingehîn

    Hilberên materyalê yên bingehîn

    • xPON ONU

    • GPON ONU

    • EPON ONU

    • GPON OLT

    • epon Olt

    • Berfirehkirina FTTx

    • Dorpêçkirin & kabîneyê

    • CATV & Weşandin

    • Fiber Optic Connectors

    • Fiber Optic Patch Cords

    • Fiber Opitc Protector

    • Kombînerên Pumpê yên Multimode

    • Adapter Field Mode

    • Cladding Hêza Hêzer

    • Signîşeya Hişyariya Bilind û Pump Combiner

    • Fiber Beam Combiner

    • QBH

    • Mux Demux & OADM

    • Splitter Fiber

    • Kabîneya optîkî ya ADSS

    • Kabîneya optîkî ya jêrîn

    • Bûyera kabloya optîkî

    • Kabloya optîkî ya azerî

    • Cable Optical Armoredd

    • Power & Cable optical Cable

    • Aramê Fiber

    • PE Protective Fiber

    çima me hilbijêrin

    Gelek avantajên me hene ku hewcedariyên we baştir bicîh bînin

    Customized Service

    Pir hevkar bi me re hevkariyê dikin