Kaikki yhteensä:0Välisumma: 0,00 USD
  • QF-HE103WC 1GE + 3FE + CATV WIFI EPON
  • QF-HE103WC 1GE + 3FE + CATV WIFI EPON

QF-HE103WC 1GE + 3FE + CATV WIFI EPON


Tuotetiedot

Kuvaus
1. Yleiskatsaus
  • 1G3F + WIFI + CATV ONU on suunniteltu HGU: ksi (Home Gateway Unit) Qualfiberin viallisissa FTTH-ratkaisuissa. Operaattoriluokan FTTH-sovellus tarjoaa pääsyn datapalveluun.
  • 1G3F + WIFI + CATV ONU perustuu kypsään ja vakaaseen, kustannustehokkaaseen EPON-tekniikkaan. Se pääsee tärkeään EPON OLT: hen.
  • 1G3F + WIFI + CATV ONU omaa suuren luotettavuuden, helpon hallinnan, kokoonpanon joustavuuden ja hyvän palvelun laadun (QoS) takuut vastata China Telecom EPON CTC3.0 -moduulin teknisen suorituskyvyn kanssa.
  • 1G3F + WIFI + CATV ONU on suunnitellut Realtek-piirisarja 9603C.

 
2. Toiminnallinen ominaisuus

  • Tukea EPON-tilaa
  • Tukee ohjelmiston automaattista etsintää / linkkien havaitsemista / etäpäivitystä
  • WAN-yhteydet tukevat reitti- ja silta-tilaa
  • Reittitila tukee PPPoE / DHCP / staattista IP: tä
  • Tukee WIFI-liittymää ja useita SSID-tunnuksia
  • Tuki Qo S: lle ja DBA: lle
  • Tukiporttien eristäminen ja port v lan -määritys
  • Tukee palomuuritoimintoa ja IGMP-snooping-monilähetysominaisuutta
  • Tukee LAN IP- ja DHCP-palvelinmäärityksiä;
  • Tukee CATV-liittymää videopalvelulle
  • Tukiporttien edelleenlähetys ja silmukka-havaitseminen
  • Tuki TR069-etämäärityksiin ja -huoltoon
  • Erikoistunut suunnittelu järjestelmän rikkoutumisen estämiseksi  vakaan järjestelmän ylläpitämiseksi

 
 
3. Laitteiston erittely

Tekninen esine Yksityiskohdat
PON-käyttöliittymä 1 EPON-portti (EPON PX20 +)
Vastaanottoherkkyys: ≤-28dBm
Lähettävä optinen teho: 0 ~ + 4 dBm
Vaihteen etäisyys: 20 km
Aallonpituus TX: 1310 nm, RX: 1490 nm
Optinen liitäntä SC / UPC-liitin tai räätälöity
LAN-liittymä 1 x 10/100 / 1000Mbps ja 3 x 10 / 100Mbps autoadaptiiviset Ethernet-liitännät. Täysi / puoli, RJ45-liitin
CATV-liitäntä RF, optinen teho: + 2 ~ -18dBm
Optisen heijastuksen häviö: ≥45 dB
Optisen vastaanoton aallonpituus: 1550 ± 10 nm
RF-taajuusalue: 47 ~ 1000MHz, RF-lähtöimpedanssi: 75Ω
RF-lähtötaso: 78dBuV
AGC-alue: 0 ~ -15dBm
MER: ≥32dB @ -15dBm
Langaton Optisen heijastuksen häviö: ≥45 dB
Optisen vastaanoton aallonpituus: 1550 ± 10 nm
RF-taajuusalue: 47 ~ 1000MHz, RF-lähtöimpedanssi: 75Ω
RF-lähtötaso: 78dBuV
AGC-alue: 0 ~ -15dBm
MER: ≥32dB @ -15dBm
modulaatiotyyppi: DSSS, CCK ja OFDM-
koodausjärjestelmä: BPSK, QPSK, 16QAM ja 64QAM
LED 9, POWER-tila 、 LOS 、 PON、 SYS、 LAN1 、 LAN2 、 WIFI 、 WPS 、 Internet
Paina nappia 3, Reset Function WLAN 、 WPS
Toimintakunto Lämpötila: 0 ℃ ~ + 50
Kosteus: 10% ~ 90% (ei tiivistyvä
Varastointiolosuhteet Lämpötila: -30 ℃ ~ + 60 ℃
Kosteus: 10% ~ 90% (ei tiivistyvä
Virtalähde DC 12V / 1A
Tehon kulutus ≤6W
Ulottuvuus 155mm × 92mm × 34mm (L × L × H
Nettopaino 0,24 kg
 

 
 
4. merkkivalot I JOHDANTO

Merkkivalo Tila Kuvaus
PWR Päällä Laite on päällä.
Vinossa Laite on sammutettu.
PON- Päällä Laite on rekisteröity PON-järjestelmään.
Räpäytys Laite rekisteröi PON-järjestelmän.
Vinossa Laitteen rekisteröinti on väärin.
LOS Räpäytys Laiteannokset eivät vastaanota optisia signaaleja.
Vinossa Laite on vastaanottanut optisen signaalin.
SYS Päällä Laitejärjestelmä toimii normaalisti.
Vinossa Laitejärjestelmä toimii epätavallisesti.
INTERNET Räpäytys Laiteverkkoyhteys on normaalia.
Vinossa Laiteverkkoyhteys on epänormaali.
WiFi Päällä WIFI-käyttöliittymä on päällä.
Räpäytys WIFI-liittymä lähettää tai vastaanottaa dataa (ACT).
Vinossa WIFI-liittymä ei ole käytössä.
WPS Räpäytys WIFI-liittymä muodostaa turvallisesti yhteyden.
Vinossa WIFI-liittymä ei muodosta suojattua yhteyttä.
LAN1 ~ LAN2 Päällä Portti (LANx) on kytketty oikein (LINK).
Räpäytys Portti (LANx) lähettää tai / ja vastaanottaa dataa (ACT).
Vinossa Portti (LANx) -yhteys poikkeus tai sitä ei ole kytketty.
Kuluneet
(CATV)
Päällä Tulon optinen teho on suurempi kuin 3dbm tai pienempi kuin -13dbm
Vinossa Tulon optinen teho on välillä -13dbm ja 3dbm
Normaali
(CATV)
Päällä Tulon optinen teho on välillä -13dbm ja 3dbm
Vinossa Tulon optinen teho on suurempi kuin 3dbm tai pienempi kuin -13dbm
 

 
5. Sovellus

  • Tyypillinen ratkaisu : FTTO (toimisto) , FTTB (rakennus) , FTTH (koti)
  • Tyypillinen liiketoiminta : INTERNET , IPTV , IP-kamera jne

Tilaustiedot

tuotteen nimi tuotemalli kuvaukset
SFF-tyyppi EPON ONU 1G + 3F + WiFi + CATV 1 × 10/100 / 1000Mbps Ethernet, 3 x 10 / 100Mbps Ethernet, 1 SC-liitin, 1x CATV-portti, 2,4 GHz WIFI, muovikotelo, ulkoinen virtalähdesovitin
 

Ota meihin yhteyttä

Qualfiber Technology., Co, Ltd                                               
Lähetä meille sähköpostia: sales@qualfiber.com
Verkkosivusto: https://www.qualfiber.com
Tekniset tiedot voivat muuttua ilman
Tekijänoikeudet © QUALFIBER TECHNOLOGY. Kaikki oikeudet pidätetään.
 


  • Edellinen:
  • Seuraava:

  • Write your message here and send it to us